Sery góralskie

Sery góralskie

Namawiamy do odwiedzenia oraz zapoznania się z propozycją strony marfor.pl. Przedsiębiorstwo Marfor działa w branży od 19 lat. Trudni się produkcją oraz dystrybucją serów wędzonych oraz góralskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, proponujemy naszym klientom prawdziwe artykuły, tradycyjnie wytwarzane oraz posiadające wyjątkowy smak. Do produkcji używane są wyłącznie naturalne składniki, wysokiej klasy. W ofercie można znaleźć sery góralskie oraz sery wędzone w różnych kształtach oraz wielkościach. Dla osób szukających ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, i również zestawy na grilla oraz zakąski serowe. Nasze sery produkowane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest wyjątkowy oraz okazjonalny.

Paramy się ogólnopolską sprzedażą naszych artykułów, za sprawą czego każdy oraz w każdym miejscu może zachwycać się smakiem góralskich przysmaków. Jest to przeważnie poszukiwany rodzaj sera oraz przedsiębiorstwo dba o jego sprawdzony smak oraz oryginalną, góralską recepturę. By mieć pewność, że wszystkie sery góralskie oraz sery wędzone będą wysokiej klasy, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin przydatności. Wynosi on minimum 60 dni.

W ofercie, przedstawione zostało precyzyjnie, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest również waga. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie lub droga elektroniczną, do czego serdecznie namawiamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu oraz pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się zadowolić nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 24.01.2020 19:45:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz