Burgery Toruń

Sobotni wieczór to przeważnie czas wyjścia ze znajomymi po całym tygodniu ciężkiej pracy. Jak się wprawdzie zrelaksować i wyszukać miejsce, gdzie poczujemy się, jakbyśmy na chwilę przenieśli się do innego kraju, który chce się z nami podzielić całym bogactwem smaków? Czy jest może jakaś restauarcja w Toruniu, która oferuje nam niesamowite doznania kulinarne, a do tego ma konkurencyjne ceny? O ile też zadajesz sobie te pytania to właśnie możesz przestać, gdyż zapraszamy Cię do Jimmy’s Steakhouse!
To, co Jimmy’s może Państwu zaproponować, to brak ograniczeń! Nie ma dobrej kategorii wieku, aby odwiedzić naszą restaurację. Tutaj rewelacyjnie czują się goście zarówno bardzo młodzi, dla których mamy przygotowany kącik zabaw, jak oraz Ci w jesieni wieku. W naszej ofercie, poza najlepszymi stekami oraz barem, widnieje również szansa zorganizowania rozmaitych imprez, jak też są to wieczory panieńskie, kawalerskie oraz urodziny, lecz oczywiście jesteśmy również otwarci na nowe propozycje zabawy.
W karcie dań jaką Jimmy’s Steakhouse Państwu prezentuje znajdują się nie tylko dania mięsne, ale także wiele dań wegetariańskich, jak na przykład zupa kukurydziana, której koniecznie muszą Państwo skosztować.
Ciepło zapraszamy do naszej restauracji, a poznacie Państwo niesamowity klimat Ameryki, który sprawi, że na chwilę Toruń stanie się dla was prawdziwym Teksasem lub Kolorado! U nas nie ma niezadowolonych klientów, są szczęśliwi Amerykanie oraz Ci, którzy do tej pory nie zdążyli do nas zajrzeć. Przyjdź a na pewno się nie zawiedziesz.
Wejdź bracie, usiądź przy wspólnym stole oraz poczęstuj się wszystkim, co mamy Ci do zaproponowania! Czekamy właśnie na Ciebie.

Dodaj komentarz