Hale produkcyjne Łódź

Będąc inwestorem w branży często potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim spółka prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na najem są oferowane praktycznie wszędzie, jednakże powodzenie niejednej działalności wielokrotnie związane jest z jej korzystną albo niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi pożądane byłoby zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to powierzchnia nie całkiem 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie i również wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, ale również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, a także współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i również uczelniami wyższymi.

Dlaczego pożądane byłoby wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Na pewno ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje ponad milion osób, co więcej dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia dużo tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Oprócz tego w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością i zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi pożądane byłoby przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zachęcamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.

Dodaj komentarz