Parapety granitowe

Nasza firma jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się wykonywaniem wszelkiego gatunku produktów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne czy parapety kamienne. W swoich pracach stosujemy kamień wysokiej jakości. Każdy towar jest unikalny.
Możesz wybierać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach a oprócz tego fakturach; dostępne są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki a oprócz tego wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie firmowej, zapraszamy również do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza atrakcyjnym wyglądem nasze towary cechują się również dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. Na dodatek do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być również pewny, że zamówienie zrealizujemy w ustalonym terminie. Pozostaje jedynie wybrać spośród naszych produktów. Jeżeli właśnie urządzasz dom, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas możesz liczyć na fachowe konsulting – doradzimy kamień odpowiedni na posadzki a także schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości oraz twardości, w zależności od twoich potrzeb. Doradzimy również w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego gatunku a oprócz tego w różnym stylu, wykonane z marmuru albo granitu. W ofercie posiadamy również blaty kuchenne, w głównej mierze są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę a oprócz tego łatwe do utrzymania, a także nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie trzeba zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, wprawdzie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Dodaj komentarz