Prefabrykacja płyt

Przedsiębiorstwo Tomar od niemal trzydziestu lat para się projektowaniem i również realizacją elewacji wentylowanych ze zróżnicowanych materiałów. Współpracuje z kluczowymi krajowymi firmami budowlanymi a oprócz tego prywatnymi inwestorami. Bogate doświadczenie pozwala wykonywać zlecenia zawsze terminowo i również z zachowaniem wysokiej jakości i również standardów wykonania.

Tomar para się w wykonywaniu elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów, takich jak laminaty HPL, paneli aluminiowych Alucobond i również Reynobond, płyt ceramicznych i również kamienia naturalnego – granitu i również piaskowca. Oferuje materiały najwyższej jakości, charakteryzujące się wysoką trwałością, bogaty wybór kolorów i również tekstur. Wszystkie stosowane materiały są przyjazne środowisku.

Prace nad projektem realizowane są od wstępnego projektu, szczegółowo omawianego z klientem, po wykonanie najdrobniejszych detali i również nanoszenie ewentualnych poprawek. Klienci mogą liczyć na otrzymanie próbek materiałów i również detali, szczegółowe plany wykonania usługi, adaptację dostępnych rozwiązań do gotowego projektu, przeprowadzenie obliczeń statycznych, utworzenie niestandardowych rozwiązań i również detali.

Współpraca z przedsiębiorstwem Tomar pozwala wykonawcom na udział w pracach na prestiżowych inwestycjach, wysoki zarobek i również zdobycie niezastąpionego doświadczenia. Wykonywane jest perfekcyjne cięcie HPL, prefabrykacja płyt, suchy i również prawidłowy montaż – elewacje wentylowane to coraz popularniejsze wyjście, doceniane przez małych i również wielkich inwestorów. Ogromną zaletą zarówno dla klienta, jak i również wykonawcy jest możliwość prowadzenia prac aż przez cały rok kalendarzowy, bez przestojów w realizacji projektu.

Dodaj komentarz