Silniki prądu stałego

Początek naszej firmy rozpoczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku funkcjonujemy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a także zapał i chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że dziś jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak i zmiennego. Między nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w różnych maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych skończywszy. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, oferujemytakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, czy z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a także prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zaciekawi, możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty to gwarancja długiej i niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje umiejętność połączenia wiedzy naszej kadry z wysokiej klasytworzywam, które przetwarzamy we własnym, zaawansowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, niezawodność i standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także pośród odbiorców zagranicznych. Bo chociażby pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. A także z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem i profesjonalnym doradztwem.

Dodaj komentarz